Kitajska je pomembna destinacija za pridobivanjekavni mlinčki, s proizvajalci, ki dobavljajo opremo za kavarne, pražarne kave, distributerje, trgovce na drobno in blagovne znamke zasebnih blagovnih znamk. Trg pokriva široko paleto izdelkov, vključno s komercialnimi mlinčki za espresso, avtomatskimi mlinčki za kavo in gospodinjskimi modeli. Kupci lahko izbirajo med specializiranimi proizvajalci mlinčkov in širšimi dobavitelji kavne opreme, odvisno od njihovih proizvodnih potreb in nabavnih načrtov.
Pri izbiri akavni mlinčekproizvajalca na Kitajskem leta 2026, bi morali kupci primerjati obseg izdelkov, specifikacije rezil, zmogljivost brušenja, storitve OEM, proizvodne dogovore in podporo za rezervne dele. Naslednji seznam predstavlja pet proizvajalcev za raziskavo dobaviteljev. Je referenčni seznam in ne preverjena lestvica kakovosti izdelave ali tržnega deleža.
Shaoxing Jiehui Electrical Appliances Co., Ltd.
Podjetje:Shaoxing Jiehui Electrical Appliances Co., Ltd.
Lokacija: Shaoxing, Zhejiang, Kitajska
Glavni izdelki:Komercialni mlinčki za kavo, Avtomatski mlinčki za kavo, Kavni mlinčki z eno dozo
Vrsta brusa: ploščati brus
OEM:ja
Jiehui je specializiran za proizvodnjo kavnih mlinčkov, dobavo opreme mednarodnim distributerjem, veletrgovcem z opremo za kavo, dobaviteljem kavarn in zasebnim blagovnim znamkam. Njegova paleta izdelkov zajema več velikosti ploščatih brusov in konfiguracij brušenja, kar kupcem omogoča izbiro modelov glede na njihov ciljni trg, pričakovano delovno obremenitev in operativne nastavitve.
|
Model |
Velikost burra |
Burr življenjska doba |
Zmogljivost mletja |
Moč/hitrost motorja |
Prostornina posode za fižol |
G.W. |
Dimenzije izdelka |
Nadzorni način |
Razpoložljive barve |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
JX-680MINI |
64 mm ploščati rez |
500kg |
7–12 kg/h |
350W / 1400RPM |
0.5kg |
14.5kg |
29,6 × 21,5 × 47,6 cm |
Časovni način |
Črna, bela, srebrna, rdeča |
|
JX-680 |
74 mm ploščati rez |
750kg |
10–19 kg/h |
450W / 1400RPM |
1.2kg |
18.5kg |
41 × 25 × 63,5 cm |
Časovni način |
Črna, bela, srebrna, rdeča |
|
JX-680P |
74 mm ploščati rez |
750kg |
10–19 kg/h |
450W / 1400RPM |
1.2kg |
18.5kg |
41 × 25 × 63,5 cm |
Čas + način tehtanja |
Črna, bela, srebrna, rdeča |
|
JX-928 |
74 mm ploščati rez |
750kg |
10–19 kg/h |
600 W / 600–1400 RPM |
0.12kg |
10.5kg |
31 × 15 × 42 cm |
Nadzor spremenljive hitrosti |
Črna, Bela |
|
JX-683 |
83 mm ploščati rez |
1000kg |
15–30 kg/h |
550W / 1400RPM |
1.2kg |
19.5kg |
40 × 25 × 66,5 cm |
Časovni način |
Črna, bela, srebrna, rdeča |
|
JX-683P |
83 mm ploščati rez |
1000kg |
15–30 kg/h |
550W / 1400RPM |
1.2kg |
19kg |
40 × 25 × 66,5 cm |
Čas + način tehtanja |
Črna, bela, srebrna, rdeča |
-
Več velikosti brusov: Razpon vključuje konfiguracije ravnih brusov 64 mm, 74 mm in 83 mm z navedenimi zmogljivostmi brušenja od 7 do 30 kg/h. Kupci lahko primerjajo modele glede na predvideno količino kave in zahteve glede mletja.
- Različni načini krmiljenja: JX-680 in JX-683 uporabljata časovno mletje, medtem ko JX-680P in JX-683P ponujata časovni način in načina tehtanja. JX-928 ima krmiljenje spremenljive hitrosti od 600 do 1400 RPM, kar zagotavlja drugo konfiguracijo za kupce, ki ocenjujejo potek dela brušenja.
- Zmogljivost in mere, specifične za model: Kapaciteta koša se giblje od 0,12 kg pri JX-928 do 1,2 kg pri številnih drugih modelih. Primerjava velikosti lijaka, dimenzij stroja in neto teže pomaga kupcem oceniti prostor na pultu, pogostost dopolnjevanja zrn in zahteve glede pošiljanja.
- Možnosti življenjske dobe brusov: Navedene življenjske dobe brusov segajo od 500 kg do 1000 kg, odvisno od modela. Te številke so referenca za primerjavo izdelkov, čeprav je dejanska življenjska doba rezil odvisna od vrste kave, uporabe in pogojev vzdrževanja.
- Prilagajanje OEM: Jiehui ponuja storitve OEM za poslovne kupce. Odvisno od izbranega modela in zahtev naročila lahko razprave o prilagajanju zajemajo uporabo logotipa, barve ohišja in embalažo. Kupci morajo pred oddajo naročila potrditi razpoložljive možnosti, minimalne količine naročila, odobritev vzorca in dobavne roke proizvodnje.
Za uvoznike, trgovce na debelo in blagovne znamke zasebnih blagovnih znamk Jiehui ponuja več konfiguracij mlinčkov znotraj ene palete izdelkov. Kupci morajo preveriti končne tehnične specifikacije, električne zahteve in zmogljivost vzorca, preden potrdijo masovno proizvodnjo.
JX-680MINI komercialni mlinček za kavo
- Zmogljivost mletja:7–12 kg/h
- Burr življenjska doba: 500 kg
- Motor:350 W / 1400 RPM
- Odmerjanje:Časovni način
- Napetost:110–240 V, 50/60 Hz
JX-683P Komercialni mlinček za kavo
- Zmogljivost mletja:15–30 kg/h
- Burr življenjska doba: 1,000 kg
- Motor:550 W / 1400 RPM
- Odmerjanje:Časovni način in način tehtanja
- Napetost:110–240 V, 50/60 Hz
- Odvajanje toplote:Ventilatorsko hlajenje
- Kapaciteta posode za fižol: 1.2 kg
JX-683 Komercialni mlinček za kavo
- Zmogljivost mletja:15–30 kg/h
- Burr življenjska doba: 1,000 kg
- Motor:550 W / 1400 RPM
- Napetost:110–240 V, 50/60 Hz
- Kapaciteta posode za fižol: 1.2 kg
JX-680P Komercialni mlinček za kavo
JX-680 Komercialni mlinček za kavo
- Zmogljivost mletja:10–19 kg/h
- Burr življenjska doba: 750 kg
- Motor:450 W / 1400 RPM
- Napetost:110–240 V, 50/60 Hz
- Kapaciteta posode za fižol: 1.2 kg
JX-928 Komercialni mlinček za kavo
- Zmogljivost mletja:10–19 kg/h
- Burr življenjska doba: 750 kg
- Motor:600 W / 600–1400 RPM s spremenljivo hitrostjo
- Napetost:110–240 V, 50/60 Hz
- Kapaciteta posode za fižol: 120g
- Odvajanje toplote:Ventilatorsko hlajenje
Kava Feima
Podjetje:Kava Feima
Lokacija:Kitajska; potrdite naročnika in naslov tovarne
Glavni izdelki:Komercialni mlinčki za kavo in oprema za kavo
Vrsta burra:Odvisno od izbranega modela
OEM:Potrdite neposredno pri dobavitelju
Feima je povezana s komercialnimi mlinčki za kavo in profesionalno opremo za kavo. Kupci, ki razmišljajo o tem dobavitelju, bi morali zahtevati njegov trenutni katalog izdelkov in primerjati specifikacije modela, metode prilagajanja brušenja, zmogljivost motorja in predvidene delovne aplikacije. Pred nabavo je treba preveriti razpoložljivost OEM in pogoje prilagajanja.
Yuyao Yongfei Electric Co., Ltd.
Podjetje:Yuyao Yongfei Electric Co., Ltd.
Lokacija:Yuyao, Zhejiang, Kitajska
Glavni izdelki:Električni kavni mlinčki in kavni aparati
Vrsta burra:Odvisno od izbranega modela
OEM:Potrdite neposredno pri dobavitelju
Yongfei proizvaja električne kavne mlinčke in kavne aparate za različne zahteve trga. Njegova paleta izdelkov je lahko pomembna za kupce, ki iščejo aparate za pripravo kave enega dobavitelja. Uvozniki morajo potrditi razpoložljive modele mlinčkov, tehnično dokumentacijo, količine naročila in ali je za izbrane izdelke na voljo proizvodnja pod zasebno blagovno znamko ali prilagoditev izdelkov.
Guangdong Gemilai Intelligent Technology Co., Ltd.
Podjetje:Guangdong Gemilai Intelligent Technology Co., Ltd.
Lokacija:Guangdong, Kitajska
Glavni izdelki:Kavni mlinčki, aparati za espresso in kavna oprema
Vrsta burra:Odvisno od izbranega modela
OEM:Potrdite neposredno pri dobavitelju
Gemilai se osredotoča na kavno opremo, vključno z aparati za espresso in kavni mlinčki. Njegov širši portfelj izdelkov je lahko uporaben za distributerje, ki nabavljajo več vrst opreme za pripravo kave. Kupci bi morali oceniti posamezne modele mlinčkov in potrditi razpoložljivost OEM, možnosti blagovne znamke, proizvodne zahteve in poprodajno podporo pri podjetju, preden nadaljujejo.
Tehnologija ZILONG
Podjetje:Tehnologija ZILONG
Lokacija:Foshan, Guangdong, Kitajska
Glavni izdelki:Komercialni kavni mlinčki in aparati za espresso
Vrsta burra:Odvisno od izbranega modela
OEM:ja
ZILONG dobavlja profesionalno opremo za kavo za distributerje, kavarne in podjetja zasebnih blagovnih znamk. Njegov portfelj izdelkov vključuje aparate za espresso in kavne mlinčke, zaradi česar je potencialna možnost za kupce, ki nabavljajo več kot eno kategorijo komercialne kavne opreme.
Podjetje oglašuje prilagajanje OEM/ODM, vključno z blagovno znamko, videzom, konfiguracijo in možnostmi pakiranja. Kupci naj se pred potrditvijo projekta z dobaviteljem pogovorijo o določenem modelu mlinčka, tehničnih zahtevah, oceni vzorcev, načrtu proizvodnje in minimalni količini naročila.
Primerjava 5 najboljših proizvajalcev kavnih mlinčkov na Kitajskem
Pet proizvajalcev se razlikuje po osredotočenosti na izdelke, konfiguracijah mlinčkov in potencialnih aplikacijah pri pridobivanju. Kupci bi morali primerjati svoje dejanske specifikacije izdelkov in potrjene storitvene zmogljivosti, namesto da bi se zanašali samo na velikost podjetja ali obseg izdelkov.
| Proizvajalec | Glavni poudarek na izdelku | Značilnosti izdelka |
|---|---|---|
| Kava Jiehui | Komercialni in drugi mlinčki za kavo | Več velikosti ravnih rezil, vključno z modeli 64 mm, 74 mm in 83 mm |
| Kava Feima | Komercialni kavni mlinčki in oprema za kavo | Profesionalna oprema za brušenje za komercialne namene |
| Yongfei Electric | Električni kavni mlinčki in kavni avtomati | Izdelki za mletje poleg drugih aparatov za pripravo kave |
| Gemilai | Kavni mlinčki in espresso aparati | Več kategorij opreme za kavo v enem portfelju izdelkov |
| Tehnologija ZILONG | Komercialni kavni mlinčki in aparati za espresso | Oprema za mletje kave in espresso za komercialne trge |
Specializacija izdelkov:Jiehui se osredotoča na kavne mlinčke, zaradi česar je ustrezen kandidat za kupce, ki primerjajo različne komercialne konfiguracije mlinčkov. Gemilai in ZILONG pokrivata tudi aparate za espresso, ki so lahko uporabni pri pridobivanju več kategorij opreme.
Specifikacije mlinčka:Kupci naj primerjajo premer brusa, moč motorja, nazivno zmogljivost brušenja, funkcije doziranja in predvidene delovne pogoje za vsak model posebej. Večji rob ne pomeni samodejno boljšega prileganja za vsako aplikacijo.
Zahteve OEM/ODM:Jiehui izrecno ponuja storitve OEM, medtem ko ZILONG oglašuje prilagajanje OEM/ODM. Za druge proizvajalce morajo kupci neposredno potrditi trenutno razpoložljivost storitev in pogoje.
Izdelava in dostava:Od vsakega dobavitelja v ožjem izboru zahtevajte MOQ, dobavni rok vzorca, časovni razpored masovne proizvodnje, zahteve za inšpekcijo in dogovore o rezervnih delih.
Skupni stroški nabave:Primerjajte ponudbo skupaj s stroški prilagajanja, pakiranjem, pošiljanjem, veljavnimi uvoznimi stroški in pričakovanimi poprodajnimi stroški.
Za kupce, katerih primarna zahteva so komercialni mlinčki za kavo z različnimi konfiguracijami ravnih rezin in možnostmi zasebnih blagovnih znamk, je Jiehui vredno vključiti v začetni ožji izbor. Končni izbor naj bi bil še vedno odvisen od preverjenih vzorcev, tehničnih zahtev, cen in sposobnosti dobavitelja, da izpolni terminski plan.
